Úvodní stránka / Kurzy celoživotního vzdělávání / Ekonomika a management / Projektové řízení dle IPMA pro přípravu na stupně D, C a B

Projektové řízení dle IPMA pro přípravu na stupně D, C a B

Kurz je akdreditován u Společnosti pro projektové řízení, o.s.

CO JE TO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ
Projektové řízení (angl. termín Project Management) představuje způsob rozplánování a realizaci složitých, zpravidla jednorázových akcí, které je potřeba uskutečnit v požadovaném termínu s plánovanými náklady tak, aby se dosáhlo stanovených cílů. Stručně můžeme projektové řízení také charakterizovat jako účinné a efektivní dosahování významných změn.

CÍL A STRUKTURA KURZU

Kurz si klade za cíl seznámit své účastníky se všemi aspekty projektového řízení, které jsou požadovány pro vykonání zkoušky dle IPMA pro stupeň D (Certifikovaný projektový praktikant). Od podzimu 2013 nabízíme také kurzy projektového řízení dle IPMA pro stupně C (Certifikovaný projektový manažer) a B (Certifikovaný senior manažer).

Obsah přípravného kurzu stupně D a C ke stažení ZDE

Obsah přípravného kurzu stupně B ke stažení ZDE

CENA

36 hodin (stupeň D a C) 12 500,- vč. DPH

Studenti VŠ (15 % sleva)

45 hodin (stupeň B) 19 500,- vč. DPH

TERMÍNY A ORGANIZACE VÝUKY

Termíny pro přípravný kurz na certifikaci D a C (5 setkání)

začátky od 9 hod., délka trvání 7 - 8 vyučovacích hodin.

Plánovaný termín kurzu: jaro 2015 (bude upřesněno)

Kurz je určen pro studijní skupinu 9 - 14 účastníků.

Dle individuální domluvy lze zrealizovat kurzy projektového řízení na míru pro vybranou skupinu účastníků.

DÉLKA KURZU

36 hodin, 5 dní (stupeň D a C)

45 hodin, 6 dní (stupeň B)

MÍSTO KONÁNÍ

Mendelova univerzita v Brně, Institut celoživotního vzdělávání, Budova E, Zemědělská 5, 613 00 BRNO

BONUSY

Účastníci obdrží v ceně kurzovného dvě publikace:

• Doležel, Máchal, Lacko a kol., Projektový management podle IPMA, Praha, Grada Publishing, a.s.,2. vydání.
  • Pitaš a kol., Národní standard kompetencí projektového řízení verze 3.2 ,Brno, VUT v Brně ve spolupráci se SPŘ, o.s., 2012

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Podávám přihlášku na kurz:

Osobní údaje
Jméno, Příjmení, Titul:
Datum a místo narození:
Adresa:
PSČ:
Telefon:

Fakturační údaje
Název firmy:
Sídlo firmy:
IČO:
DIČ:

Souhlasím se zasíláním aktuální nabídky kurzů ICV na e-mail
Kde jste se o nabídce kurzu dozvěděl/a?
Souhlasím s obchodními podmínkami ICV MENDELU v Brně
Kolik je dva plus dva (odpovězte číslem):

Doporučená literatura

Doležel, Máchal, Lacko a kol., Projektový management podle IPMA, Praha, Grada Publishing, a.s.,2. vydání. IPMA, ICB IPMA Competence Baseline 3.0, International project management association, 2006 Pitaš a kol., Národní standard kompetencí projektového řízení verze 3.2 ,Brno, VUT v Brně ve spolupráci se SPŘ, o.s., 2012

Informace o certifikačním procesu:

Naleznete na stránkách certifikačního orgánu Společnosti pro projektové řízení, o. s.:

doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c.
Garant kurzu, certifikovaný projektový senior manažer (IPMA Level B®), сertifikovaný konzultant řízení programů a portfolií (IPMA® PPMC)
pmachal@node.mendelu.cz

Ing. Kamil Nechuta